خانه | صندل چرم

صندل چرم طبیعی پاندورا

صندل چرم طبیعی برند پاندورا با طراحی بسیار شیک و جذاب در تنوع بسیار بالا تولید شده و به بازار عرضه شده است. برند محبوب پاندورا صندل چرم طبیعی را با استفاده از چرم مرغوب و اصیل و همچنین متریال درجه یک تولید نموده و به بازار عرضه نموده است. پاندورا از سال 1375 در تهران شروع به فعالیت کرد و  محصولات چرم با کیفیت خود را با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و با بهره گیری از متخصصان پوشش و مد و چرم از ایتالیا و ترکیه آغاز و به بازارهای داخلی و خارجی روانه کرد. یکی از تولیدات زیبا و با کیفیت پاندورا صندل چرم طبیعی است که در دو نوع صندل چرم طبیعی زنانه و صندل چرم طبیعی مردانه در نهایت زیبایی و ظرافت دوخت تولید شده اند.

صندل چرم طبیعی پاندورا چه ویژگی هایی دارد؟

چرم طبیعی اصیل و باکیفیت به طور طبیعی دارای خواص و ویژگی های منحصر به فردی است که مواد مصنوعی و شیمیایی به هیچ وجه این خواص را ندارند. صندل چرم طبیعی پاندورا نیز به دلیل استفاده از چرم طبیعی اصیل و باکیفیت دارای ویژگی های فوق العاده ای می باشد.

استحکام و دوام صندل چرم طبیعی برند پاندورا

چرم طبیعی استفاده شده در صندل چرم طبیعی برند پاندورا بسیار مرغوب و با کیفیت می باشد و همین موضوع باعث ماندگاری و استحکام بالای این صندل ها شده است. خاصیت چرم طبیعی این است که در برابر ساییدگی، ضربه و پاره شدگی مقاومت بالایی دارد و نسبت به صندل های چرم مصنوعی و مواد پلاستیکی با دوام تر بوده و ماندگاری بالایی خواهد داشت. شما از خرید صندل چرم طبیعی برند پاندورا لذت خواهید برد چرا که در عین استحکام و ماندگاری زیاد برای چند سال متوالی، برند پاندورا می پوشید و شیک می مانید.

انعطاف پذیری و راحتی صندل چرم طبیعی برند پاندورا

یکی دیگر از خواص چرم طبیعی با کیفیت، انعطاف پذیری آن است و در نتیجه صندل چرم طبیعی برند پاندورا که از چرم مرغوب و اصیل ساخته شده است با وجود کیفیت بالا و استحکام مناسب، دارای انعطاف پذیری است و دقیقا سایز پای شما می شود. این موضوع مهم باعث می شود تا پای شما آسیب نبیند و مانند مواد مصنوعی و پلاستیکی خشک و سخت نبوده و پای شما را آزرده نسازد، علاوه بر آن در مدت زمان طولانی استفاده در طول روز پای شما راحت می ماند و خسته نمی شود. زیره صندل چرم طبیعی برند پاندورا نیز از مواد نرم و در عین حال با کیفیت و درجه یک ساخته شده تا پای شما هر چه بیشتر راحت بماند.

سازگاری صندل چرم طبیعی برند پاندورا با طبیعت

مواد طبیعی در چرخه طبیعت تجدید پذیر هستند و برای محیط زیست آسیب نمی رسانند. صندل چرم طبیعی برند پاندورا به دلیل برخورداری از چرم طبیعی اصیل و مواد طبیعی درجه یک با طبیعت سازگار بوده و موجب آلودگی و آسیب محیط زیست نمی شود. در حالیکه مواد پلاستیکی و شیمیایی ممکن است قرن ها در طبیعت باقی مانده و آسیب های شیمیایی برای محیط زیست ایجاد کنند. با انتخاب صندل چرم طبیعی برند پاندورا به محیط زیست سیاره زمین کمک می کنید.

همواره شیک بمانید

صندل چرم طبیعی برند پاندورا به دلیل بهره گیری از مواد ساخت درجه یک و با کیفیت و به ویژه چرم طبیعی اصیل و مرغوب، حالت اولیه وشیک خود را حفظ می کند و به سادگی ظاهر آن دچار خرابی نمی شود. ضمن آنکه دوخت بسیار دقیق، با ظرافت و با استفاده از فن آوری روز دنیا و قالب ها و برش های دقیق و استاندارد باعث شده تا این محصولات چرم کیفیت و شیک بودن خود را حفظ نمایند. قیمت صندل چرم طبیعی برند پاندورا نیز نسبت به کیفیت ساخت و مشخصاتی که دارد نسبت به برندهای مشابه اقتصادی و رقابتی است. ضمن آنکه  با خرید صندل چرم طبیعی برند پاندورا برای یک بار می توانید در خرید چند باره صندل های چرم مصنوعی و مواد پلاستیکی که در مدت زمان کوتاهی خراب و پاره می شوند، صرفه جویی کنید و خرید صندل چرم طبیعی برند پاندورا برای شما مقرون به صرفه تر خواهد بود. جدای از آنکه با صندل چرم طبیعی برند پاندورا حالت اولیه آن پس از استفاده مکرر حفظ می شود و می توانید با برند پاندورا برای سالها شیک بمانید.