خانه | کفش زنانه | قیمت و خرید انواع کفش چرم طبیعی کلاسیک زنانه

کلاسیک

6 مورد
تخفیف زمستانه
قیمت 4188000 تومان 2931600 تومان
تخفیف زمستانه
قیمت 4188000 تومان 2931600 تومان


کفش چرم طبیعی کلاسیک زنانه برند پاندورا

خانم ها همواره بر روی استایل و ظاهر خود حساسیت ویژه ای داشته و استایلی زیبا، شیک و لوکس را ترجیح می دهند. از این رو همواره کفشی را انتخاب می کنند که با لباس و کیف آن ها ست و هماهنگ بوده و شیک تر به نظر برسند. یکی از محبوب ترین و شیک ترین کفش ها برای خانم ها کفش های چرم طبیعی است که بسیار زیبا و منحصر به فرد بوده و با آن استایلی متفاوت و لوکس را تجربه می کنند. یکی از انواع کفش های چرم طبیعی، کفش چرم طبیعی کلاسیک زنانه است که برای موقعیت های رسمی و اداری خصوصا خانم هایی که شاغل هستند، همچنین مجالس  و میهمانی های رسمی و خانوادگی و قرارهای کاری بسیار پر کاربرد می باشد.

چگونه چرم طبیعی را تشخیص دهیم؟

امروزه چرم های مصنوعی که به چرم های صنعتی معروف هستند، به وفور برای محصولات مختلف خصوصا ساخت کفش استفاده می شوند. با وجود پیشرفت علم، هیچ ماده چرم مصنوعی نتوانسته به خواص و ویژگی های چرم طبیعی برسد و به دلیل تشابه بسیار زیاد چرم مصنوعی با چرم طبیعی باید بتوانیم آن ها را از یکدیگر تشخیص دهیم. ظاهر محصول نشان می دهد که از چرم طبیعی ساخته شده یا از چرم مصنوعی. بافت چرم طبیعی منحصر به فرد و غیر تکراری است ولی چرم های مصنوعی الیاف متراکم و بافت منظمی دارند. چرم طبیعی بافتی نرم و لطیف دارد در حالیکه چرم مصنوعی خشن و خشک است. بوی چرم طبیعی خوب و شبیه به بوی حیوانات است ولی چرم مصنوعی بوی بدی داشته و شبیه به بوی پلاستیک است. پشت چرم طبیعی برخلاف چرم مصنوعی پرزدار است و نیز چرم طبیعی در برابر حرارت مقاومت بالایی دارد ولی چرم مصنوعی به زودی واکنش نشان می دهد و می سوزد. در کنار تمام تفاوت هایی که چرم طبیعی با چرم مصنوعی دارد، بهترین و مطمئن ترین راه برای خرید محصول چرم طبیعی خرید از یک برند معتبر در زمینه چرم طبیعی است. پاندورا 3 دهه در صنعت چرم طبیعی ایران، محصولات ارزشمند و بی نظیری به بازار ارائه داده و درخصوص تولیدات چرم طبیعی مشهور است. کفش چرم طبیعی کلاسیک زنانه برند پاندورا از چرم بسیار مرغوب و اصیل ساخته شده و به شما حس زیبایی و یکتایی می دهد. با خرید کفش چرم طبیعی کلاسیک زنانه برند پاندورا این اطمینان را پیدا می کنید که علاوه بر کیفیت بالای محصولی، استایلی جذاب و شیک برای خود برگزیده اید.

کفش چرم طبیعی کلاسیک زنانه برند پاندورا ضد حساسیت است

چرم طبیعی خاصیت ضد حساسیت داشته و برای شما مشکلی ایجاد نمی کند. از آن جایی که کفش با پوست پای شما ارتباط مستقیم پیدا می کند اگر از مواد مصنوعی و پلاستیکی که ترکیبات شیمیایی دارند، ساخته شده باشد ممکن برای شما ایجاد حساسیت پوستی کرده و به پای شما آسیب بزند. در حالیکه چرم طبیعی با پای شما سازگار بوده و با آن راحت و شیک می مانید. علاوه بر آن چرم طبیعی خاصیت تنفس پوستی داشته و هوای درون کفش با خارج آن در گردش است و باعث کاهش تعریق پای شما و جلوگیری از مشکلات میکروبی و بوی بد پا می شود. خرید کفش چرم طبیعی کلاسیک زنانه برند پاندورا یک فرصت استثنایی برای شما است چرا که سلامت و زیبایی شما را تضمین می کند.

خرید کفش چرم طبیعی کلاسیک زنانه برند پاندورا  یک سرمایه گذاری است

چرم طبیعی دوام و ماندگاری منحصر به فردی دارد و به سادگی کیفیت ظاهری خود را از دست نمی دهد. بر خلاف کفش های چرم مصنوعی و پلاستیکی که خیلی زود کهنه می شود و دیگر نمی توان آن ها را در موقعیت های مهم و مجالس و میهمانی ها پوشید، کفش چرم طبیعی کلاسیک زنانه برند پاندورا سالها شما را شیک و لوکس نگه می دارد. خرید کفش چرم طبیعی کلاسیک زنانه برند پاندورا یک سرمایه گذاری برای استایل شما است و جذابیت شما را ارتقا می بخشد. قیمت کفش چرم طبیعی کلاسیک زنانه برند پاندورا نیز نسبت به رقبا مقرون به صرفه و اقتصادی است. پاندورا نامی است که همواره شیک پوشان و متفاوت اندیشان آن را از یاد نمی برند.

با پاندورا به محیط زیست احترام بگذاریم

چرم طبیعی خاصیت تجدید پذیری داشته و به سادگی به طبیعت باز می گردد ولی مواد پلاستیکی و شیمیایی در محیط زیست مانده و برای قرن ها مشکلات زیست محیطی ایجاد می کند. با خرید کفش چرم طبیعی کلاسیک زنانه برند پاندورا علاوه بر استایلی لوکس و لاکچری، به طبیعت احترام بگذاریم.