خانه | قیمت و خرید انواع صندل چرم طبیعی مردانه

صندل مردانه

14 مورد


صندل چرم طبیعی مردانه پاندورا

برند محبوب پاندورا صندل چرم طبیعی مردانه را در مدل ها و طرح های شیک و لوکس و رنگ های متنوع طراحی و تولید و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه نموده است. در طراحی این صندل های چرم طبیعی از متخصصان و کارشناسان صنعت مد و پوشش چرم خصوصا کارشناسان خبره ای از کشورهای ایتالیا و ترکیه که در زمینه صنعت چرم در دنیا پیشتاز هستند، بهره گرفته شده و این ایده های نوآورانه و خلاقانه با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و فن آوری پیشرفته برند معتبر پاندورا به مرحله تولید رسیده است. طیف وسیع و متنوعی از انواع صندل چرم طبیعی مردانه برند پاندورا تولید و عرضه شده و تمام سلیقه ها و انتظارات مشتریان پاسخ گو خواهد بود. صندل چرم طبیعی مردانه برند پاندورا دارای ویژگی های منحصر به فردی است که این محصولات چرم طبیعی را از سایر صندل های تولید شده توسط برندها و شرکت های دیگر متمایز می کند. کیفیت چرم طبیعی و زیره و متریال به کار رفته برای تولید صندل چرم طبیعی برند پاندورا استثنایی و بسیار مرغوب بوده و دستگاه های پیشرفته و دقت و ظرافت بالایی که در ساخت این محصولات به کار گرفته شده، علاوه بر کیفیت نهایی بسیار بالا آن را بسیار شیک و لوکس نموده و به جذابیت استایل شما می افزاید.

خرید صندل چرم طبیعی مردانه برند پاندورا یک سرمایه گذاری است

همان طور که گفته شد برای تهیه صندل چرم طبیعی مردانه برند پاندورا از چرم طبیعی بسیار مرغوب و با کیفیت و جنس زیره و متریال درجه یک استفاده می شود و کیفیت دوخت این صندل ها به حدی است که به راحتی خراب یا پاره نمی شود و در برابر فشارهای شیمیایی و فیزیکی مقاومت خوبی از خود نشان می دهد. چرم طبیعی مرغوب در برابر سایش، پاره یا سوراخ شدن بسیار مقاوم است، همچنین در برابر حرارت نیز مقاومت خوبی از خود نشان می دهد و این عوامل سبب شده تا صندل چرم طبیعی مردانه برند پاندورا ماندگاری و دوام بسیار بالا داشته و با چند بار استفاده کردن و پوشیدن خراب نشده و برای سال ها می تواند شما را شیک و لوکس نگه دارد. محصولات چرم طبیعی زیبایی و جذابیت خود را از دست نمی دهد و بر عکس مواد مصنوعی و  پلاستیکی از شکل نمی افتد و حالت لوکس و لاکچری خود را حفظ می کند. قیمت صندل چرم طبیعی مردانه برند پاندورا نیز نسبت به سایر صندل های چرم طبیعی مشابه رقابتی بوده و نسبت به خرید چند صندل بی کیفیت که خیلی زود خراب می شوند نیز بسیار مقرون به صرفه است.  بنابراین خرید صندل چرم طبیعی مردانه برند پاندورا یک سرمایه گذاری مطمئن به شمار می رود تا هر بار صندل و محصولات چرم طبیعی پاندورا را در کمد پوشاک خود مشاهده می کنید احساس خوشایندی به شما دست می دهد و از خرید خود راضی و خوشحال خواهید بود.

صندل چرم طبیعی مردانه برند پاندورا فوق العاده راحت است

با وجود آن که صندل چرم طبیعی مردانه برند پاندورا از استحکام، دوام و ماندگاری بالایی برخوردار است و شکل و حالت شیک اولیه خود را حفظ کرده و از شکل و قیافه نمی افتد، با این حال به دلیل خاصیت انعطاف پذیری چرم طبیعی سایز پای شما شده و با استفاده طولانی مدت از آن در طول روز پاهایتان دچار خستگی نمی شود و بسیار راحت خواهید ماند.

صندل چرم طبیعی مردانه برند پاندورا دوستدار محیط زیست است

چرم طبیعی بر خلاف چرم مصنوعی و مواد پلاستیکی که ترکیبات شیمیایی دارند، به راحتی جذب طبیعت شده و محیط زیست را آلوده نمی کند. صندل چرم طبیعی مردانه برند پاندورا به دلیل استفاده از چرم صد در صد طبیعی و اصیل دوستدار محیط زیست به شمار می رود و برای محیط زیست آلودگی و مشکلی پدید نمی آورد. نکته جالب توجه محصولات چرم پاندورا این است که علیرغم سازگاری این محصولات با طبیعت و محیط زیست، شما سبک و مدل دلخواه خود را از دست نمی دهید. چرا که گاهی اوقات محصولات سازگار با محیط زیست محدودیت هایی را پدید می آورد در حالیکه صندل چرم طبیعی مردانه برند پاندورا فراتر از مد روز بوده و استایل شما را بسیار شیک، لوکس و لاکچری می کند. شیک پوشان همواره برند پاندورا را در خاطر دارند چون خاطره های بسیار خوبی در لحظات خوش آن ها با پاندورا در ذهنشان مانده است.