خانه | قیمت و خرید انواع کفش چرم طبیعی مردانه

کفش چرم طبیعی مردانه

در ساخت کفش چرم طبیعی مردانه برند پاندورا از بهترین و مرغوب ترین چرم طبیعی موجود استفاده می شود که صد در صد طبیعی بوده و با متریال عالی و درجه یک تولید می شود. در تمامی عنصرهای پوشش افراد تشابه بسیار زیادی وجود دارد ولی آنچه که استایل شما را از سایرین متمایز جلوه می دهد، کفش شما است و کفش چرم طبیعی پاندورا در بین سایر کفش ها خودنمایی کرده و اعتبار و جذابیت منحصر به فردی به شما می بخشد. 

ویژگی های کفش چرم مردانه پاندورا

چرم به کار رفته در کفش های چرم طبیعی برند پاندورا دارای ویژگی های فوق العاده ای است که این محصولات چرم را از سایر برندها متمایز می کند. کفش چرم طبیعی پاندورا دارای خاصیت تنفس پوستی است. به دلیل وجود منافذ بسیار ریز در چرم طبیعی پاندورا امکان گردش هوا در کفش و تنفس پوستی برای پاهای شما فراهم می شود. اگر از آن دسته از افرادی هستید که به واسطه نوع شغل یا کسب و کار خود مجبور هستید مدت زمان طولانی در طول روز کفش بپوشید، این ویژگی کفش چرم طبیعی پاندورا به شما کمک می کند تا پاهایتان کمتر عرق کند و درنتیجه از بوی بد پاهایتان جلوگیری شود. چرم طبیعی با اصالت پاندورا بوی خاص و خوبی می دهد و همین عامل نیز به جلوگیری از  بوی بد پاهایتان کمک می کند، در حالیکه کفش های با مواد مصنوعی و شیمیایی  دارای بوی بدی هستند و تعرق و بوی بد پا را تشدید می کنند. همچنین گردش هوا درون کفش، پاهای شما را از بروز قارچ پوستی و آسیب های میکروبی و حساسیت محافظت می کند. علاوه بر این موارد، به دلیل خاصیت چرم طبیعی اصیل، کفش چرم طبیعی مردانه پاندورا پاهایتان را در فصل گرم سال خنک می کند و در فصل سرد سال گرم نگاه می دارد که این ویژگی نیز بسیار جالب توجه و فوق العاده است.

ویژگی دیگر کفش چرم طبیعی مردانه پاندورا دوام و ماندگاری زباد آن است. به دلیل استفاده از بهترین و مرغوب ترین چرم طبیعی و متریال عالی و با کیفیت و همچنین استفاده از تکنولوژی روز دنیا در طراحی، قالب استاندارد و دوخت بسیار حرفه ای در محصولات چرم پاندوا، برند پاندورا دارای دوام و ماندگاری بی نظیری است که مشتریان خود را مادام العمر کرده است. ضمن آن که چرم طبیعی برند پاندورا در برابر ساییدگی، پاره شدگی و سوراخ شدن مقاومت خوبی دارد و تاکنون با وجود پیشرفت های تکنولوژی، هیچ ماده شیمیایی نتوانسته به کیفیت چرم طبیعی اصیل نزدیک شود. به دلیل پروسه تولید چرم طبیعی اصیل و مرغوب و به کار گیری متریال درجه یک در کفش چرم طبیعی مردانه پاندورا، قیمت کفش چرم طبیعی مردانه برند پاندورا از سایر کفش های چرم مصنوعی و بی کیفیت، بیشتر است ولی به دلیل دوام و ماندگاری بالا، خرید کفش چرم طبیعی مردانه پاندورا بسیار اقتصادی و به صرفه تر است چرا که خرید یک کفش چرم طبیعی مردانه پاندورا از خرید چند کفش بی کیفیت مصنوعی که خیلی زود خراب می شوند،  ارزان تر تمام شده و به علاوه همواره شما کفش با کیفیت و برند معتبر می پوشید. این نکته را نیز در نظر بگیرید که چرم مصنوعی خیلی زود و پس از چند بار استفاده حالت اولیه و شیک خود را از دست می دهد و چین و چروک های وحشتناک روی آن می نشیند و در مدت زمان کوتاهی کهنه و مندرس به نظر می آید ولی زمانی که از کفش چرم طبیعی مردانه پاندورا برای سال دوم استفاده می کنید همچنان شیک و نو به نظر رسیده و احساس لذت و رضایت را به شما هدیه می کند. ویژگی دیگر کفش چرم طبیعی مردانه پاندورا خاصیت کشش و انعطاف پذیری شگفت آور آن است. شاید برایتان جالب باشد که بدانید کفش چرم طبیعی مردانه پاندورا به راحتی فیت پای شما شده و قالب پای شما را به خود می گیرد و همین عامل باعث راحتی و عدم آسیب به نواحی جانبی، پشت پاشنه و قسمت های کناری انگشتان پای شما می شود. انعطاف پذیر بودن از خواص چرم طبیعی اصیل است در حالیکه چرم مصنوعی و مواد پلاستیکی این خاصیت را ندارند و در برخی اوقات به دلیل جنس خشکی که دارند، پوست پا را دچار آسیب کرده و اصطلاحا پا را می زند. اگر طرفدار محیط زیست هستید و برای حفظ محیط پیرامون خود اهمیت قائل هستید، کفش های ساخته شده از مواد مصنوعی و پلاستیکی برای صدها و شاید هزاران سال در طبیعت باقی مانده و موجب آلودگی محیط زیست پیرامون ما می شوند درحالیکه کفش چرم طبیعی مردانه برند پاندورا به دلیل استفاده از مواد اصیل و صد در صد طبیعی، دوستدار محیط زیست بوده و بدون آلودگی محیط زیست، به چرخه طبیعت باز می گردد. کفش چرم طبیعی مردانه برند پاندورا در طرح ها و مدل های بسیار جذاب و متنوع طراحی و تولید شده اند به گونه ای که هر سلیقه ای را به سوی خود جذب می کند. 

انواع کفش چرم مردانه

انواع کفش چرم طبیعی مردانه مدل پاندورا به دو نوع کفش اسپرت مردانه و کفش کلاسیک مردانه تقسیم بندی می شوند. 

کفش چرم اسپرت

کفش اسپرت برای آن دسته از افرادی مناسب است که خیلی در موقعیت های رسمی و مهم کاری یا ادرای قرار نمی گیرند و بیشتر اوقات خود را در محیط های روزمره، دوستانه، خانوادگی و غیر رسمی سپری می کنند. کفش اسپرت پاندورا با طیف وسیعی از پوشش های مد روز ست می شود و جذابیت فوق العاده ای به استایل شما می بخشد.

کفش چرم کلاسیک

 کفش کلاسیک پاندورا برای مراسم رسمی، محیط های ادرای و مهم و قرارهای کاری و اقتصادی بسیار کاربردی است و به راحتی با کت و شلوار رسمی ست شده و اعتبار و اعتماد به نفس شما را ارتقا می بخشد. برند پاندورا یادآور کیفیت و اصالت است و برای استایل مشتریان خود احترام ویژه ای قائل است. شیک پوشان همواره برند پاندورا را انتخاب می کنند.