خانه | کیف مردانه | قیمت و خرید انواع کیف چرم طبیعی حمل حیوانات خانگی

کیف حمل حیوانات خانگی

2 مورد


کیف چرم طبیعی حمل حیوانات خانگی برند پاندورا

امروزه بسیاری از افراد حیوانات خانگی از جمله سگ و گربه را نگهداری می کنند و گاهی از اوقات آن ها را برای گردش به هوای آزاد می برند و آن ها را می گردانند. ولی گاهی اوقات به دلیل مسافرت یا برخی برنامه های تفریحی و هیجان انگیز مانند رفتن به یک طبیعت زیبا یا کوهنوردی و عبور از راه های باریک و صعب العبور نیاز به محفظه ای برای حمل حیوانات خانگی است تا فرار نکنند یا برایشان اتفاقی پیش نیاید. این محفظه باید علاوه بر استحکام لازم و کیفیت بالا برای این منظور، مخصوص حمل حیوانات خانگی طراحی شده باشد و امکان تنفس و گردش هوا داخل آن را برای حیوان پشمالوی شما فراهم سازد. امروزه کیف های مخصوص حمل حیوانات خانگی طراحی و ساخته شده که امکان حمل حیوانات خانگی را برای شما فراهم نموده است. در این کیف ها سوراخ ها یا توری هایی برای گردش هوا و امکان تنفس حیوان خانگی شما در نظر گرفته است. طرح ها و سبک های کیف های حمل حیوانات خانگی در بازار بسیار بالا است و در تنوع زیادی عرضه شده است. با توجه به اینکه کیفیت ساخت این کیف ها از درجه اهمیت بالایی برخوردار است، کیف های چرم طبیعی حمل حیوانات خانگی در بین آن ها امتیاز بالاتری کسب می کند. این کیف ها قطعا زیبایی و کیفیت را در هم آمیخته و جذابیت منحصر به فردی را نصیب شما خواهد کرد. از آن جایی که محصولات چرم مصنوعی بسیار شبیه به چرم طبیعی است و بسیاری از کیف ها با چرم مصنوعی یا چرم صنعتی ساخته می شوند، این نکته مهم است که باید کیف چرم طبیعی را بتوانید از چرم مصنوعی تشخیص دهید. چرا که کیف چرم طبیعی ماندگاری بسیار بالایی خواهد داشت ولی کیف چرم مصنوعی به زودی خراب و پاره می شود و دیگر قابل استفاده نخواهد بود.

کیف چرم طبیعی حمل حیوانات خانگی از کجا بخریم؟

کیف چرم طبیعی به منظور حمل حیوانات خانگی یک انتخاب هوشمندانه است چرا که با توجه به استحکام و کیفیت بالای آن همواره قابل استفاده خواهد بود. از آن جایی که هنگام جابجایی و حمل حیوان خانگی ممکن است حیوان مقاومت کند و  به کیف چنگ بزند، کیفیت این کیف ها مهم است. چرم طبیعی در برابر سایش و پاره شدگی مقاومت بالایی دارد و به زودی پاره نمی شود و کیف چرم طبیعی حمل حیوانات خانگی در این خصوص بسیار کاربردی و مناسب است. در حالی که کیف های چرم مصنوعی یا پلاستیکی هیچ گاه استحکام و دوام چرم طبیعی را نخواهد داشت. برند پاندورا نزدیک به سه دهه در زمینه تولید محصولات چرم طبیعی فعالیت می کند و سابقه درخشان و گویایی از خود به جا گذاشته است. استفاده از چرم طبیعی مرغوب و باکیفیت در کنار متریال درجه یک و روش تولید منحصر به فرد و دقیق، این محصولات را ماندگار کرده است. پاندورا کیف چرم طبیعی حمل حیوانات خانگی را نیز با کیفیت زیاد و دقت منحصر به فرد تولید کرده و برای افرادی که حیوان خانگی دارند، بسیار کاربردی و راهگشاست. چرم طبیعی خاصیت تنفس پوستی دارد و به دلیل وجود منافذ بسیار ریز امکان گردش هوا داخل کیف فراهم است و ضمن تخلیه هوای داخل کیف از بوی بد داخل کیف هم جلوگیری می شود. علاوه بر این پاندورا برای کیف چرم طبیعی حمل حیوانات خانگی یک بخش مشبک ایجاد کرده که با باز کردن و جمع کردن یک لایه از آن تبدیل به توری شکل می شود تا امکان تنفس حیوان خانگی فراهم شده و حیوان بتواند از آن جا تنفس راحت کرده و امکان دیدن بیرون برایش مهیا باشد.

ویژگی های کیف چرم طبیعی حمل حیوانات خانگی برند پاندورا

محصولات چرم طبیعی پاندورا شیک و اصیل است

پاندورا برای تولید کیف چرم طبیعی حمل حیوانات خانگی از چرم مرغوب و مواد عالی بهره گرفته و علاوه بر دوام و ماندگاری زیاد آن ، استایل شیک و جذابی به صاحب حیوان خانگی هدیه می کند. چرم طبیعی به خودی خود بسیار زیبا و لوکس است و پاندورا در طراحی و تولید کیف چرم طبیعی حمل حیوانات خانگی دقت و ظرافت بسیار زیادی به کار گرفته است. با کیف چرم طبیعی حمل حیوانات خانگی شیک، اصیل و لاکچری بمانید.

کیف چرم طبیعی حمل حیوانات خانگی برند پاندورا مقاوم و جادار است

به جز بهره گیری از چرم مرغوب و اصیل که سبب ماندگاری و مقاومت محصولات چرم طبیعی حمل حیوانات خانگی می شود، استفاده از تکنولوژی پیشرفته و فن آوری روز در کنار کارشناسان ماهر صنعت چرم موجب هر چه بیشتر کیفی شدن این محصولات شده است. طراحی این محصولات لوکس به گونه ای است که بسیار جادار و مناسب است و برای حمل حیوان خانگی بازیگوش شما بسیار مطمئن و راحت است. بنابراین حیوان خانگی در آن احساس آزردگی و خستگی نمی کند و به آسانی می توان آن را حمل و جابجا نمود. زمانی که کیف چرم طبیعی حمل حیوانات خانگی برند پاندورا را خریداری می کنید یک سرمایه گذاری چندین ساله انجام داده اید و دوباره نیاز نیست به زودی به دنبال خرید کیف دیگری باشید. محصولات چرم طبیعی با گذشت زمان ظاهر زیبای خود را از دست نمی دهند و همچنان جذاب به نظر می رسند. چرم طبیعی به راحتی با یک دستمال تمیز و زیبا شده و در صورت شستشو نیز برای آن مشکلی ایجاد نمی شود. با کیف چرم طبیعی حمل حیوانات خانگی برند پاندورا علاوه بر دوام و استحکام عالی، استایلی لوکس و لاکچری خواهید داشت.

خرید کیف چرم طبیعی حمل حیوانات خانگی برند پاندورا به صرفه است

با خرید کیف چرم طبیعی حمل حیوانات خانگی برند پاندورا دیگر نیاز نیست به زودی نگران خرید یک کیف جدید باشید. در صورتی که کیف چرم مصنوعی یا پلاستیکی برای حمل حیوان خانگی تهیه کنید علاوه بر فرسوده شدن و از شکل و قیافه افتادن در زمان کوتاه، باید مجددا متحمل هزینه خرید کیف جدیدی باشید. هر چند ممکن است برای خرید کیف چرم طبیعی حمل حیوانات خانگی برند پاندورا هزینه بیشتری بپردازید ولی در مقایسه با خرید 2 یا 3 کیف بی کیفیت مقرون به صرفه تر است. همچنین قیمت کیف چرم طبیعی حمل حیوانات خانگی برند پاندورا نسبت به برندهای مشابه اقتصادی تر و رقابتی است. در خرید کیف چرم طبیعی حمل حیوانات خانگی برند پاندورا شک نکنید چرا که شما شایسته جذابیت و اصالت هستید.