خانه | قیمت و خرید انواع پوشاک چرم طبیعی مردانه

پوشاک چرم مردانه

42 مورد


پوشاک چرم طبیعی مردانه پاندورا

داستان چرم طبیعی به اندازه قدمت زندگی انسان بر روی کره خاکی است. زمانی که انسان ها برای ساختن پوشاک خود شروع به ساخت لباس با استفاده از پوست حیوانات کردند تا بدن خود را پوشانده و در برابر هوای سرد و حشرات موذی محافظت کنند. گاهی نیز از برگ درختان و الیاف طبیعی گیاهان برای دوختن لباس برای خود و اعضای خانواده استفاده می کردند ولی هیچ گاه کیفیت و ماندگاری لباس دوخته شده از چرم حیوانات را نداشت. هر چند که استفاده از چرم سابقه ای کهن دارد ولی استفاده از چرم در صنعت پوشاک و لباس در حدود یکصد سال اخیر، جنبه جدی تری به خود گرفت و برخی شرکت های مد و پوشش به طور حرفه ای به استفاده از چرم طبیعی در تولید پوشیدنی ها روی آورده و سبک ها و طرح های جدیدی را ایجاد کردند. چرم طبیعی یکی از محبوب ترین و مرغوب ترین موادی است که بشر در تولید پوشاک و اکسسوری های جذاب خود از آن استفاده کرده و جالب اینجاست که هر چه می گذرد، محصولات چرم طبیعی نه تنها از مد نمی افتند بلکه جذاب تر و لاکچری تر به نظر می رسند و ارزش آن ها با مرور زمان کاهش نمی یابد. در واقع می توان محصولات چرمی خصوصا پوشاک چرم طبیعی را یک نوع سرمایه گذاری مطمئن و جذاب تلقی کرد که فرد بر روی پوشش و استایل خود انجام می دهد. آقایان به پوشاک چرم طبیعی توجه ویژه ای دارند و همواره داشتن یک پوشاک چرم طبیعی مردانه با کیفیت و با دوام و در عین حال شیک و لوکس جزو فانتزی های هر مردی به شمار می رود. برند پاندورا از حدود 3 دهه پیش در تهران تاسیس شد و کار خود را در زمینه تولید محصولات چرم طبیعی آغاز نمود. پس از چند سال و با توجه به اینکه محصولات چرم طبیعی پاندورا امتحان خود را در بازار پس داده بود و مشتریان پر و پا قرصی پیدا کرده بود، دامنه فعالیت و تولیدات خود را گسترش داد و با بهره گیری از متخصصان و کارشناسان صنعت چرم از کشورهای ایتالیا و ترکیه که مهد محصولات چرم و پوشاک و مد به شمار می روند، توانست در زمینه طراحی و تولید انواع پوشاک چرم طبیعی مردانه و پوشاک چرم طبیعی زنانه و سایر محصولات و اکسسوری های مردانه و زنانه تولیدات خود را عرضه نموده و حتی به کشورهایی نظیر آلمان، اوکراین، آذربایجان و روسیه صادر نماید. پوشاک چرم طبیعی مردانه برند پاندورا با توجه به استفاده از چرم مرغوب و با کیفیت ومواد عالی دارای دوام و طول عمر بالایی است و استایل آقایان را شیک و جذاب تر می کند. همچنین تنوع پوشاک چرم طبیعی مردانه برند پاندورا بسیار بالاست و شما می توانید هر آنچه که سلیقه و علاقه شما در آن باشد را در پاندورا به آسانی پیدا کنید و مطمئنا توقع شما را از یک پوشاک عالی و فوق العاده با کیفیت و زیبا و لوکس برآورده می کند. این کیفیت و طرح های بی نظیر برند پاندورا بوده که روز به روز به محبوبیت پاندورا افزوده و آن را به یک برند معتبر در سطح کشور مبدل ساخته است.

مزایای پوشاک چرم طبیعی مردانه پاندورا

پوشاک چرم طبیعی مردانه برند پاندورا به دلیل استفاده از چرم صد در صد طبیعی و اصیل در ساخت محصولات خود، دارای خواص و مزایای منحصر به فردی است که در ذیل به برخی از آن ها اشاره می شود:

تنفس پوستی پوشاک چرم طبیعی مردانه پاندورا

تنفس پوستی و تنفس پذیری یکی از خاصیت های چرم طبیعی است که به دلیل وجود منافذ بسیار ریز و عبور هوا از درون این منافذ مینیاتوری اتفاق می افتد. این خاصیت باعث می شود تا هوا از لابلای این پوشاک در جریان باشد و از محبوس ماندن هوا در فضای بین لباس و بدن فرد و در نتیجه تعرق بیشتر جلوگیری به عمل آید و هوا و رطوبت به بیرون از لباس منتقل گردد. همچنین این خاصیت طبیعی باعث می شود که پوشاک چرم طبیعی مردانه برند پاندورا شما را در زمستان گرم و در تابستان خنک نگه دارد. در حالیکه محصولات و پوشاک چرم مصنوعی و یا پلاستیکی این خاصیت مهم و جالب تنفسی چرم طبیعی را دارا نمی باشند و همین عامل از کیفیت این نوع پوشاک مصنوعی و مواد شیمیایی می کاهد.

مقاومت و ماندگاری پوشاک چرم طبیعی مردانه پاندورا

چرم طبیعی دارای مقاومت بهتری در برابر سایش و پاره شدگی و همچنین پوسیدگی است که باعث می شود دوام و ماندگاری پوشاک ساخته شده از چرم طبیعی بالاتر از پوشاک ساخته شده از مواد غیر طبیعی باشد. پوشاک چرم طبیعی مردانه برند پاندورا نیز به همین دلیل یعنی استفاده از چرم طبیعی اصیل و باکیفیت دارای مقاومت و دوام و ماندگاری بسیار خوبی بوده و با خرید پوشاک چرم طبیعی برند پاندورا یک سرمایه گذاری چندین ساله انجام می دهید. چرا که این پوشاک به سادگی خراب یا فرسوده نمی شوند و سالها شما را خوش استایل و خوش پوش حفظ می کنند.

چرم طبیعی حالت خود را حفظ می کند

یکی از خواص منحصر به فرد پوشاک چرم طبیعی مردانه برند پاندورا استحکام و ماندگاری در حالت و استایل خود پوشاک است که پس از چندین بار استفاده حالت خود را از دست نداده و شیک بودن خود را فراموش نمی کند. برخلاف مواد پلاستیکی و چرم مصنوعی بی کیفیت که پس از چندین بار استفاده یا شستشو حالت اولیه خود را از دست می دهد و از ریخت و قیافه می افتد، چرم طبیعی اصیل و با کیفیت پاندورا حالت اصلی خود را حفظ می کند و شما را از داشتن آن سربلند می سازد. در واقع شما با انتخاب پوشاک چرم طبیعی مردانه برند پاندورا همواره پوشاک شیک و جذابی خواهید داشت که سالیان سال دوست و همراه مطمئن و وفاداری برای شما خواهد بود.