خانه | قیمت و خرید انواع جاسوییچی چرم مردانه

اکسسوری مردانه

14 مورد


جاسوئیچی چرم طبیعی مردانه برند پاندورا

سوئیچ و دسته کلید رایج ترین وسیله همراه است که هر فردی در طول روز مجبور به حمل آن است. گاهی اوقات برای یافتن کلید مورد نظر یا پیدا کردن سوئیچ یا دسته کلید در کیف خود دچار سردرگمی می شویم. جاسوئیچی وسیله ای است که برای حل این مشکل یک راهکار اساسی است. انواع مختلفی از جاسوئیچی در بازار موجود است که یکی از لوکس ترین و محبوب ترین آن ها، جاسوئیچی چرم طبیعی مردانه است که کیفیت منحصر به فرد و استایلی شیک  وجذاب برای شما به ارمغان می آورد.

جاسوئیچی چرم طبیعی مردانه از کجا بخریم؟

برندهای متفاوتی از محصولات چرم و به ویژه جاسوئیچی در بازار موجود است که در برخی اوقات تشخیص چرم طبیعی از چرم مصنوعی مشکل بوده و برخی فروشندگان سودجو جاسوئیچی چرم مصنوعی را به جای چرم طبیعی به مشتریان می فروشند. هر چند راه هایی برای تشخیص چرم طبیعی و چرم مصنوعی وجود دارد ولی بهترین و مطمئن ترین راه خرید از یک برند معتبر و حرفه ای در صنعت چرم است که همواره محصولات چرم طبیعی اصل و مرغوب را به مشریان خود ارائه می دهد. خرید جاسوئیچی چرم طبیعی مردانه برند پاندورا به شما این اطمینان را می دهد که چرم طبیعی مرغوب و لاکچری خریده اید. برند پاندورا یکی از برندهای معتبر و مطمئن و در عین حال محبوب در صنعت چرم طبیعی ایران است که نزدیک به 3 دهه محصولات متنوع و جذاب چرم طبیعی را به بازار های داخلی و خارجی عرضه نموده است. یکی از این محصولات جاسوئیچی چرم طبیعی مردانه برند پاندورا است که در نهایت ظرافت و دقت و با بهره گیری از مرغوب ترین چرم طبیعی و متریال درجه یک تولید شده و توانسته نظر مساعد و رضایت مشتریان وفادار خود را جلب نماید. پاندورا در تولید محصوولات چرم طبیعی از تکنولوژی پیشرفته و فن آوری روز دنیا استفاده می کند و از تجربه کارشناسان خبره ای از ایتالیا و ترکیه را در تولیدات خود بهره برده است. کیفیت و جذابیت این محصولات به قدری است که به کشورهایی همچون آلمان، روسیه، اوکراین و آذربایجان صادر می شود و مورد استقبال آنان قرار گرفته است. قیمت جاسوئیچی چرم طبیعی مردانه برند پاندورا نیز مقرون به صرفه و اقتصادی است. جاسوئیچی چرم طبیعی مردانه برند پاندورا یک انتخاب عالی و گزینه ایده آل برای شما است که به استایلی شیک و لاکچری می اندیشید.

ویژگی های جاسوئیچی چرم طبیعی مردانه برند پاندورا

چرم طبیعی یکی از موادی است که قدمتی به اندازه قدمت انسان دارد و بشر از زمانی که پا روی کره خاکی نهاد از چرم طبیعی یا همان پوست حیوانات برای پوشش خود استفاده کرد. چرم طبیعی دارای ویژگی های فوق العاده ای است. برند پاندورا نیز بر همین اساس از چرم طبیعی مرغوب و با کیفیت برای تولیدات خود بهره می برد.

جاسوئیچی چرم طبیعی مردانه برند پاندورا، بادوام و ماندگار است

چرم طبیعی در برابر ساییدگی، پاره شدگی و ضربه مقاومت بالایی دارد و در برابر حرارت نیز مقاوم است. از همین رو جاسوئیچی چرم طبیعی مردانه برند پاندورا دارای دوام و ماندگاری بالایی است. همچنین روش ساخت و دوخت ظریف و دقیق این جاسوئیچی ها باعث شده تا علاوه بر جذابیت منحصر به فرد به دوام آن افزوده شود. جاسوئیچی چرم طبیعی مردانه برند پاندورا بر خلاف برخی جاسوئیچی های موجود در بازار که پس از مدتی دچار خرابی سطحی یا تغییر رنگ می شود و ظاهر اولیه خود را از دست می دهد، بسیار شیک و لوکس باقی می ماند. با جاسوئیچی چرم طبیعی مردانه برند پاندورا سالها شیک بمانید.

جاسوئیچی چرم طبیعی مردانه برند پاندورا محافظ خوبی برای ریموت و سوئیچ است

از آن جایی که سوئیچ و خصوصا ریموت خودرو باید روزانه توسط شما حمل شود و چندین بار در طول روز مورد استفاده قرار می گیرد، ممکن است با به زمین خوردن دچار خرابی و آسیب شود و جدای از هزینه بالایی که روی دست شما می گذارد، زمان زیادی را نیز برای جایگزین کردن آن از شما خواهد گرفت. همچنین حمل دسته کلید در جیب یا کیف به جز سردرگمی که برای یافتن کلید مورد نظر به همراه دارد، باعث سوراخ شدن و آسیب به جیب یا کیف شما می شود. با جاسوئیچی چرم طبیعی مردانه برند پاندورا علاوه بر آن که از سوئیچ و ریموت خود به خوبی محافظت کنید و کلیدهای همراه خود را نظم می بخشید، از داشتن یک اکسسوری لوکس و لاکچری به همراه خود لذت خواهید برد.