خانه | کفش زنانه | قیمت و خرید انواع کفش چرم طبیعی اسپرت زنانه

اسپرت

62 مورد


کفش چرم طبیعی اسپرت زنانه برند پاندورا

کفش اسپرت از آن دسته از پوشیدنی هایی است که همواره برای خانم ها محبوب بوده است. کفش های اسپرت برای موقعیت های غیر رسمی و نیمه رسمی طراحی شده است و برای جشن ها و مجالس خانوادگی و  دور همی های دوستانه، قدم زدن و رفتن به بازار جهت خرید که پیاده روی طولانی به همراه دارد، باشگاه ورزشی و همچنین برای اداره یا مدرسه و دانشگاه بسیار کاربردی است. کفش اسپرت بسیار راحت بوده و به همین دلیل جوانان از این سبک پوشش استقبال می کنند. کفش اسپرت برای افرادی که پوشش اسپرت دارند و همچنین برای لباس های ورزشی و روزانه زیباتر است و به گونه ای است که راحتی پا را در فعالیت های روزانه و پیاده روی و حرکات ورزشی تضمین می نماید.  کفش های اسپرت در سبک ها، مدل ها و جنس های متفاوتی وجود دارد ولی از بین آن ها کفش چرم طبیعی اسپرت بین خانم ها از محبوبیت بالایی برخوردار است. خصوصا خانم هایی که استایل شیک و لوکس برایشان اهمیت دارد و می خواهند همواره خاص و لاکچری باشند، کفش چرم طبیعی اسپرت را انتخاب می کنند.

کفش چرم طبیعی اسپرت را از کجا باید تهیه کنیم؟

برای تهیه کفش چرم طبیعی اسپرت زنانه باید ابتدا فرق بین چرم طبیعی و چرم مصنوعی را بدانیم. چرم طبیعی از پوست حیواناتی مانند گاو، بز، شتر و سایر حیوانات تهیه می شود و خواص طبیعی منحصر به فردی دارد در حالیکه چرم مصنوعی از ترکیبات شیمیایی ساخته شده و هیچ کدام از ویژگی های چرم طبیعی را ندارد. از نظر ظاهری چرم طبیعی بافتی نرم و غیریکنواخت دارد ولی چرم مصنوعی زبر و بافت هماهنگ و یکدست دارد. همچنین بوی چرم طبیعی خوب است و شبیه به بوی حیوانات است ولی چرم مصنوعی بوی پلاستیک می دهد. چرم طبیعی آب را جذب می کند ولی چرم مصنوعی آن را پس می زند. همچنین چرم طبیعی در برابر شعله آتش مقاوم است ولی چرم مصنوعی جمع شده و می سوزد. با وجود آنکه تفاوت های ظاهری بین چرم طبیعی و مصنوعی را بتوانیم تشخیص دهیم باید همواره محصولات چرم طبیعی را از یک برند معتبر و قابل اعتماد خریداری کنیم. پاندورا از سال 1375 فعالیت حرفه ای خود را در زمینه محصولات و پوشاک چرم طبیعی آغاز کرد و دامنه تولیدات آن به بازارهای داخلی محدود نشد، بلکه با کسب تجربه از متخصصانی از کشور های ایتالیا و ترکیه توانست محصولات خود را به آلمان، اوکراین، روسیه و آذربایجان صادر نماید. خرید کفش چرم طبیعی اسپرت زنانه برند پاندورا این اطمینان را به شما می دهد که علاوه بر دارا بودن چرم طبیعی درجه یک و مرغوب، سالها از این محصول شیک استفاده کرده و بر جذابیت استایل خود بیفزایید. قیمت کفش چرم طبیعی اسپرت زنانه برند پاندورا نیز رقابتی بوده و نسبت به سایر رقبا مقرون به صرفه است.

کفش چرم طبیعی اسپرت زنانه برند پاندورا همراه وفادار شماست

پاندورا از چرم طبیعی مرغوب و متریال درجه یک برای ساخت محصولات چرم طبیعی خود استفاده می کند و به همین دلیل از دوام و ماندگاری بسیار بالایی برخوردار است. چرم طبیعی مقاومت عالی در برابر ضربه، سایش و پاره شدن داشته و علاوه بر زیبایی، دوام منحصر به فردی دارد. همچنین چرم طبیعی برخلاف چرم مصنوعی حالت شیک و براق خود را حفظ می کند و به راحتی تغییر شکل نمی دهد. کفش چرم طبیعی اسپرت زنانه برند پاندورا همراه وفادار شماست و سال ها شما را شیک و لوکس نگه می دارد.

با پاندورا در اوج بمانید

زمانی که کفش چرم طبیعی اسپرت زنانه برند پاندورا خریداری می کنید، یک سرمایه گذاری مطمئن بر روی استایل خود انجام داده اید. زیبایی محصولات چرم طبیعی پاندورا و طراحی های خاص و متمایز آن شما را لوکس و لاکچری نشان می دهد. همچنین خاصیت انعطاف پذیری چرم طبیعی به راحتی بیشتر پای شما کمک می کند به نحوی که با ساعت ها پیاده روی با آن احساس خستگی و ناراحتی نخواهید داشت.  با کفش چرم طبیعی اسپرت زنانه برند پاندورا همواره در اوج زیبایی و جذابیت خواهید بود.

کفش چرم طبیعی اسپرت زنانه برند پاندورا ضد حساسیت و ضد تعرق است

چرم طبیعی خاصیت ضد حساسیت داشته و برای پوست شما مشکلی ایجاد نمی کند. همچنین به دلیل وجود منافذ بسیار ریز در آن، خاصیت تنفس پوستی داشته و با گردش هوا درون کفش، از تعرق و در نتیجه بوی بد پا جلوگیری می کند. ضمن آنکه چرم طبیعی به خودی خود بوی خوشی دارد و مانند چرم مصنوعی بوی پلاستیک نمی دهد. پاهای شما لایق بهترین هاست و کفش چرم طبیعی  برند پاندورا زیبایی، ظرافت، راحتی و آرامش را به شما هدیه می کند.