شرايط گارانتي محصولات پاندورا


با سپاس از حسن انتخاب شما در برگزيدن برند پاندورا به استحضار شما مي رسانيم رويه و آستر محصولات پاندورا تماماً چرم طبيعي بوده و از بهترين متريال داخلي و خارجي تهيه گرديده است. خواهشمنديم جهت بهبود استفاده از محصولات پاندورا موارد زير را مطالعه نموده و به خاطر بسپاريد.
نکات مهم هنگام خريد
کفش در هنگام خريد کفش هر دو پاي چپ و راست کفش را امتحان نموده و سايز هر دو را چک نمائيد.
به خاطر استفاده از چرم کاملاً طبيعي و عدم وجود هيچگونه لايه ي اضافي بر روي آن (غير از رنگ هاي مشکي) ممکن است تغيير رنگ جزئي در بعضي از قسمت هاي کفش وجود داشته باشد. لطفاً قبل از خريد محصول آنرا چک نماييد.
نکات مهم هنگام بعد از خريد کفش
کفش تا هنگامي که فرم پاي شما را نگرفته باشد، ممکن است از قسمت پنجه پاي شما را بزند.
چرم رويه و آستري که در کفش هاي پاندورا استفاده شده 100درصد طبيعي بوده و داراي منفذهاي ريز براي تنفس پا مي باشند. بنابراين چرم طبيعي آن ضد آب نمي باشد و در صورتي که براي مدت زمان طولاني در معرض آب و باران باشد، رطوبت و آب را به خود جذب خواهد کرد. فقط کفش هايي که علامت “ضد آب” دارند در مقابل آب مقاوم هستند. کفش هاي پاندورا براي محيط هاي خشک طراحي شده است و استفاده از آنها در هواي برفي يا باراني توصيه نمي شود.
به دليل به کارگيري چرم کاملاً طبيعي در توليد محصولات پاندورا و همچنين عدم استفاده از مواد شيميايي مضر براي سلامت پا و با توجه به اسيدي بودن عرق پا ممکن است در سطح چرم کفش سفيدک ملاحظه شود. نور مستقيم و شديد خورشيد در درازمدت ممکن است چرم کفش را دچار تغيير رنگ نمايد. در کفش هاي بدون آستر ممکن است رنگ گياهي چرم رويه کفش به پاي شما جذب شود، بنابراين بهتر است هنگام استفاده از اين گونه کفش ها از جوراب هم رنگ استفاده نمائيد.
استفاده از کفش بدون جوراب براي مدت زمان طولاني ممکن است باعث بوجود آمدن بوي نا مطبوع پا شود. براي بسته نشدن منفذهاي چرم بهتر است کفش هاي خود را به تناوب تعويض نموده و بعد از هر استفاده طولاني، به مدت يک يا دو روز به کفش ها استراحت داده شود.
کفش هاي خيس را زير نور خورشيد و يا حرارت ديگري خشک نکنيد، اين کار باعث خشک شدن و ترک خوردن چرم کفش شده و ممکن است کف کفش فرم خود را از دست بدهد. لطفاً کفش هاي خود را با قرار دادن کاغذ روزنامه درون آن و در دماي طبيعي اتاق خشک نمائيد.
لطفاً از اسفنج هاي سيليکوني و واکس هاي مايع براي براق کردن کفش هاي خود استفاده نکنيد، اين کار عمر کفش شما را کاهش داده و باعث خشک شدن و ترک خوردن چرم آن خواهد شد.
لطفاً از کفش هاي پاشنه دار در هنگام رانندگي استفاده نفرمائيد. اين کار علاوه بر خطرناک بودن، به خاطر زاويه قرار گرفتن پا، باعث فشار به پاشنه و کج شدن آن مي گردد.
از قالب زدن کفش به منظور باز شدن پنجه جداً خودداري نمائيد زيرا فشار غير متعارف قالب باعث ايجاد پارگي در لبه کفش مي گردد.
سرپاشنه ي کفش هاي پاشنه دار و رسمي مردانه و زنانه باي به موقع تعويض شده و شامل گارانتي نمي گردد. تعويض نکردن به موقع سرپاشنه، باعث از بين رفتن پاشنه مي گردد.
در کفش هاي بندي حتماً بايد توجه داشت که هنگام پوشيدن و درآوردن کفش حتماً بند آن باز شده و کفش با فشار پاي مخالف از پا خارج نشود، زيرا باعث کنده شدن زيره و خرد شدن پشت کفش و پاره شدن چرم آن مي گردد که در اين صورت شرکت هيچ گونه مسئوليتي نسبت به آن ندارد.
به هيچ عنوان براي تميز کردن کفش هاي خود ( رويه و زيره) از مواد شوينده و سفيد کننده استفاده نکنيد، زيرا باعث پوسيده شدن چرم و تغيير رنگ آن مي گردد.
با رعايت موارد ذکر شده فوق، شما مي توانيد از کفش هاي پاندورا براي مدت زمان طولاني تري استفاده نمائيد.
در صورت استفاده از کفش ، فروشگاه مجاز به مسترد کردن وجه کفش نمي باشد. شما مي توانيد از مسئول آن بخواهيد در صورتي که کفش شما دچار موردي شده که شامل گارانتي مي باشد، آنرا براي تعمير به واحد توليد شرکت پاندورا ارجاع دهد.
پروسه تعمير محصول از تاريخ تحويل به نمايندگي به مدت 15 روز کاري مي باشد. کفش هاي پاندورا ضمانت تعويض ندارند.
مشکلاتي که به خاطر پروسه توليد و نه استفاده نادرست از کفش به وجود آمده باشد، برطرف خواهند شد. تنها در مواقعي که ايراد کفش شامل گارانتي باشد اما قابل تعمير نباشد، کفش تعويض خواهد شد.
ضمانت محصول با توجه به رعايت موارد عنوان شده 6 ماه مي باشد. در هنگام تعمير به همراه داشتن برگه گارانتي با تاريخ و مهر نمايندگي و فيش خريد الزامي مي باشد.
**لطفاً قبل از ارسال کفش براي تعميرات، آن را کاملاً تميز نمائيد**
با خريد و استفاده کفش، خريدار تاييد مي نمايد که تمام موارد بالا را مطالعه و پذيرفته است.
نظرات و پيشنهادات خود را با ما درميان بگذاريد.
پيامک : 1000666